- Pabian Tadeusz ((-)), Sąd Rejonowy - Drawsko
- Pachalczyk Włodzimierz (chor.), Sąd Śląskiego Okręgu Wojskowego - Wrocław
- Pachelska D., Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Kielce
- Pachowicz Z., Sąd Rejonowy - Lubin
- Paczkowska Elżbieta, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia - Kraków
- Paczkowski Z., Sąd Rejonowy - Toruń
- Paczkowski Z., Sąd Rejonowy - Wąbrzeźno
- Paduch Bogdan, Sąd Rejonowy - Gorzów Wlkp.
- Pająk Marek (plut.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Pająk Józef (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pajewski J., Sąd Wojewódzki Wydział III Karny - Gdańsk
- Pajewski J., Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Gdynia
- Palacz H., Sąd Rejonowy - Częstochowa
- Palacz H., Sąd Rejonowy - IV Wydział Karny - Częstochowa
- Palmowski T., Sąd Wojewódzki - Toruń
- Palmowski T. ((-)), Sąd Wojewódzki - Toruń
- Pałka J., Sąd Wojewódzki - Lublin
- Pałys B., Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Częstochowa
- Panek Wiesław, Sąd Rejonowy - Włodawa
- Pankiewicz Barbara ((-)), Sąd Okręgowy Wydział III Karny - Kraków
- Pankonek Tadeusz ((-)), Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Toruń
- Pankonek Tadeusz, Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Toruń
- Pankowiak Tadeusz, Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Toruń
- Pankowski Wiesław (st.sierż.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pankowski/Pankowiak Tadeusz, Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Toruń
- Pańczyk I., Sąd Rejonowy - Kalisz
- Paprzycki Lech, Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Paprzycki L., Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Parchacz Władysław (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Parszewska Wanda, Kolegium ds. Wykroczeń - Zielona Góra
- Paryka Stanisław, Kolegium ds. Wykroczeń - Kraków
- Parys-Makowska H., Sąd Wojewódzki - Szczecin
- Parysiewicz L., Sąd Rejonowy - Zamość
- Pasich Henryk, Sąd Rejonowy - Wrocław
- Pasich Henryk, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Krzyki - Wrocław
- Pasikowski Roman (mjr), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pasisz Jan ((-)), Sąd Wojewódzki - Toruń
- Pasternak Andrzej (sierż. szt.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pasternak Marian (gen. bryg.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pasternak J., Sąd Wojewódzki - Lublin
- Pastuszko Hieronim (mjr), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Zielona Góra
- Paszkiewicz Helena, Sąd Rejonowy - Szczecin
- Paszkowski Ignacy, Sąd Rejonowy - Kolbuszowa
- Pauk Antoni, Sąd Wojewódzki - Koszalin
- Pawela S., Sąd Najwyższy - Izba Karna - Warszawa
- Pawela St., Sąd Najwyższy - Izba Karna - Warszawa
- Pawelec S., Sąd Najwyższy - Izba Karna - Warszawa
- Pawelska Janina, Sąd Rejonowy - Szczecin
- Pawlak Krzysztof (ppor.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pawlak T., Sąd Rejonowy - Zamość
- Pawlak Janusz (por.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Szczecin
- Pawlak Janusz (płk), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Szczecin
- Pawlak M., Sąd Rejonowy - IV Wydział Karny - Gdańsk
- Pawlak Janusz (por.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pawlak Eugeniusz, Sąd Wojewódzki - Jelenia Góra
- Pawlas F., Sąd Rejonowy - Chełm
- Pawlikowska J., Sąd Rejonowy III Wydział Karny - Częstochowa
- Pawlikowski Zdzisław, Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Toruń
- Pawluk J., Sąd Rejonowy - Chełm
- Pawłowska Z., Sąd Rejonowy - Chełm
- Pawłowska B., Sąd Rejonowy - Katowice
- Pawłowski Józef (ppor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Zielona Góra
- Pazok Eugeniusz, Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Wodzisław Śląski
- Paździor F., Sąd Rejonowy - Chełm
- Pączek F., Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Starogard Gdański
- Pehler Zbigniew (por.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Szczecin
- Pelc Alfred (kpr.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Koszalin
- Pelc M. (st. kpr.), Sąd Śląskiego Okręgu Wojskowego - Wrocław
- Pełczyńska Helena, Sąd Rejonowy - Konin
- Pers J., Sąd Rejonowy Wrocław - Fabryczna - Wrocław
- Perzyński Henryk (st.sierż.szt.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Pestka Zenon (szer.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Koszalin
- Pęczek A., Sąd Rejonowy - Dabrowa Górnicza
- Pędzich Stanisław (mjr), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pęska J., Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - Warszawa
- Piaskowski Andrzej (por.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Piatek Antoni, Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Żywiec
- Piątek M., Sąd Rejonowy III Wydział Karny - Gdańsk
- Piątkowski Z., Sąd Wojewódzki - Wałbrzych
- Pieczulia Kazimierz, Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Piersiala Jerzy (kan.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Zielona Góra
- Pietkiewicz W., Sąd Wojewódzki - Łódź
- Pietras Wł., Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Starogard Gdański
- Pietraszewski A., Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Elbląg
- Pietraszun Jan (kpr.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Koszalin
- Pietrek Zdzisław (mjr), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pietruch Z., Sąd Wojewódzki - Lublin
- Pietrusewicz J., Sąd Rejonowy - IV Wydział Karny - Gdańsk
- Pietrzak Eugeniusz, Sąd Rejonowy - Białystok
- Pietrzak Eugeniusz (ppor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Łódź
- Pietrzak Jacek (kpr.), Sąd Śląskiego Okręgu Wojskowego - Wrocław
- Pietrzak Eugeniusz (ppor.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pietrzak Eugeniusz (por.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pięta M., Sąd Rejonowy - Ostrowiec Świętokrzyski
- Piętak W., Sąd Rejonowy dla Krakowa Krowodrzy - Kraków
- Piętniewicz Leszek (ppor. rez.), Warszawski Okręg Wojskowy - Warszawa
- Piętniewicz Leszek (ppor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Piętniewicz Leszek (por.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Piętniewicz Leszek (ppor.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Piętniewicz Leszek (por.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pilarska Emilia ((-)), Sąd Rejonowy - Bydgoszcz
- Pilarska Emilia, Sąd Rejonowy - Bydgoszcz
- Pilek Józef, Sąd Rejonowy Wrocław - Fabryczna - Wrocław
- Piłat K., Sąd Rejonowy - Chełm
- Piotrowska Jadwiga, Sąd Wojewódzki - Rzeszów
- Piotrowski Roman (sierż. szt.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Rzeszów
- Piotrowski Michał (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Piotrowski D., Sąd Wojewódzki - Poznań
- Piotrowski Dionizy, Sąd Wojewódzki - Poznań
- Piórowa Sławomira, Sąd Wojewódzki - Poznań
- Piskorz E., Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia - Kraków
- Piszczek E., Sąd Rejonowy - IV Wydział Karny - Gdańsk
- Piworowicz Bolesław, Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Człuchów
- Piworun Izabela, Sąd Rejonowy - Gorzów Wlkp.
- Ples A., Sąd Rejonowy VI Wydział Karny - Katowice
- Plichtowicz Krzysztof (por.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Plichtowicz Krzysztof (kpt.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Plota G. ((-)), Sąd Wojewódzki - II Wydział Karny - Kalisz
- Plota Grzegorz, Sąd Rejonowy - Kalisz
- Pluta Stefan, Sąd Rejonowy - Tarnowskie Góry
- Płatek Józef (st. sierż. szt.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Płócienniczak Stefan, Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Płóciennik W., Sąd Rejonowy - Koszalin
- Płóciennik Stefan, Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Podbielska H., Sąd Wojewódzki - Lublin
- Podbielska-Majcher H., Sąd Wojewódzki - Lublin
- Podgajny Janusz (plut.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Lublin
- Podgórski K., Sąd Rejonowy - Biłgoraj
- Podhorecka Blank B., Sąd Rejonowy - Szczecin
- Podkowa B., Sąd Rejonowy - Rzeszów
- Podkowski Andrzej (mjr), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Podlaski Al., Sąd Rejonowy - Ostrowiec Świętokrzyski
- Podlaski A., Sąd Rejonowy - Ostrowiec Świętokrzyski
- Pogodziński Marian, - - -
- Pogodziński Marian, Kolegium ds. Wykroczeń przy Prezydencie Miasta - Szczecin
- Polak Henryk (st. sierż.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Lublin
- Polak Robert (kpr.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Polak-Żukowska B., Sąd Rejonowy - Wydział Rodzinny i Nieletnich - Bytom
- Polańska Barbara, Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Tarnów
- Polańska Barbara, Sąd Okręgowy Wydział II Karny - Tarnów
- Polański A., Sąd Wojewódzki - Opole
- Policiewicz P., Sąd Wojewódzki - Płock
- Pollmański Jan, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście - Wrocław
- Polmański Jan, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście - Wrocław
- Połcik B., Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Częstochowa
- Ponarski Z., Sąd Rejonowy - Szczecin
- Poniatowski Mirosław (st. szer.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Białystok
- Popik Piotr (st. chor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Lublin
- Popławski Hipolit, Sąd Rejonowy - Białystok
- Popowicz Piotr, Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Suwałki
- Popowicz Aniela, Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Popowicz A., Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Porażyński Jan, Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Człuchów
- Porębski E., Sąd Najwyższy - Izba Karna - Warszawa
- Poryzata Władysław (st. sierż. sztab.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Powierża Jerzy, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - -
- Prędka Teodozja, Sąd Rejonowy - Żagań
- Prędki Andrzej (st. szer.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Rzeszów
- Prętki Edward, Sąd Wojewódzki - Zielona Góra
- Procelewski Władysław, Sąd Rejonowy - Zielona Góra
- Prokop W., Sąd Rejonowy - Ostrowiec Świętokrzyski
- Prokopczyk Kazimierz, Sąd Rejonowy - Szczecin
- Prokopiuk Leon (chor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Białystok
- Prokopska E., Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Starogard Gdański
- Prus Fr., Sąd Rejonowy Wrocław - Fabryczna - Wrocław
- Prytulak Jan, Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Łomża
- Pryza Kazimierz, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście - Wrocław
- Przybielski J., Sąd Rejonowy - II Wydział Karny - Starogard Gdański
- Przybielski Andrzej (ppor.), Sąd Marynarki Wojennej - Gdynia
- Przyborski Z., Sąd Rejonowy - Chełm
- Przyboś Mieczysław (ppłk), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Przyboś Mieczysław (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Przybylak S., Sąd Rejonowy - Toruń
- Przybylski J., Sąd Rejonowy - Chełm
- Przybyła Tadeusz (kpr.), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Przybyłowski Z., Sąd Wojewódzki - Gdańsk
- Przybyłowski Z., Sąd Wojewódzki Wydział III Karny - Gdańsk
- Przybyłowski Zdzisław, Sąd Wojewódzki Wydział III Karny - Gdańsk
- Przybyłowski Z., Sąd Wojewódzki Wydział IV Karny-Rewizyjny - Gdańsk
- Przybysiak W., Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - Warszawa
- Przybysz B., Sąd Rejonowy - Gliwice
- Przygodzki Jerzy (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Przygodzki Jerzy (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Kielce
- Przymuszyńska Maria, Sąd Wojewódzki - Wydział II Karny - Przemyśl
- Przyszły Józef (st. sierż.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Rzeszów
- Pstrowski Mieczysław, Sąd Rejonowy - IV Wydział Karny - Sosnowiec
- Pszczółkowska-Chłopecka Maria, Sąd Wojewódzki - Warszawa
- Ptaś Zbigniew (kpr. pchor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Kraków
- Puch Hubert (ppor.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Lublin
- Puchała A, Sąd Rejonowy III Wydział Karny - Częstochowa
- Pudlak Zdzisław (ppłk), Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego - Warszawa
- Pustelnik Olga, Sąd Rejonowy - Bielsko-Biała
- Pustelnik J., Sąd Najwyższy - Izba Karna - Warszawa
- Putaj Wiesław (st. szer.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Rzeszów
- Pyś Włodzimierz (st. sierż.), Sąd Pomorskiego Okręgu Wojskowego - Bydgoszcz
- Pytkiewicz Mieczysław (st. sierż.), Wojskowy Sąd Garnizonowy - Zielona Góra
- Pyzocha J., Sąd Rejonowy - Lesko
.
|